مدرک زبان

کسی که در آلمان قصد تحصیل را دارد، می بایست زبان آلمانی را فرا گیرد. حتی شرکت کنندگان در دوره های تحصیلی بین المللی نیز بهتر است در کنار تحصیل به فراگیری زبان آلمانی بپردازند، چراکه برای تحصیل در اکثر موارد به دانش زبان آلمانی نیاز پیدا خواهند کرد.
از همه اینها مهمتر شاید زندگی در آلمان و امکان ارتباط با آلمانی ها باشد، که با داشتن دانش زبان آلمانی این کار به شکلی بسیار خوب صورت خواهد گرفت. مؤسسات بسیار زیادی در سراسر دنیا هستند که به آموزش زبان آلمانی می پردازند از جمله مؤسسات گوته  .Goethe در ایران نیز در حال حاضر موسسه زبان آلمانی وابسته به سفارت آلمان کلاس های زبان آلمانی در همه سطوح و به شکلی منظم ارائه می کنند.
برای ارزیابی سطح زبان آلمانی و دریافت مدرک مورد نظر آزمون های گوناکونی برگزار می شوند که داوطلب می تواند در یکی از آنها شرکت کند. افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند، در برخی دانشگاه ها می بایست حداقل به زبان آلمانی در حد مقدماتی  B1 مسلط باشند. زبان تدریس اما در رشته های بی نالمللی انگلیسی است. البته بسیاری دیگر از رشته های تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود دارند که دانشجویان برای تحصیل در آنها به دانش زبان آلمانی نیازی ندارند. در این گونه موارد ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی همانند IELTS و TOEFLE الزامیست.

تلفن تماس : ۵۵ ۴۰ ۵۵ ۲۲ /۰۲۱

تلفن همراه : ۹۴۷ ۳۳ ۳۳ / ۰۹۱۲

E-mail: yussefzadeh@gmail.com